fofr-nabytek.cz

Malá kombinovaná skříňka melisa – jasan/zelená

Tento zlevněný výrobek Malá kombinovaná skříňka melisa od spolehlivé značky DOL jde sehnat tady a teď právě za nejnižší cenu! Nyní nakoupíte za 2 689 Kč.
Malá kombinovaná skříňka melisa - jasan/zelená
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
2 689

Menší kombinovaná skříňka rozbíjí monotónnost vysokých skříní a dodá pokojíku hravost. Doporučujeme ji kombinovat s ostatním nábytkem kolekce Melisa pro dokonalý výsledek. Barevná kombinace se hodí do pokoje pro chlapce i dívku a lze ji dekorovat doplňky v libovolných barvách, což je velké plus. Zaoblené hrany nábytkové řady Melisa navíc nejen působí efektně, ale rovněž přispívají k většímu bezpečí. Úložný prostor této kombinované skříňky se skládá z horních a dolních dvířek, mezi nimiž se nachází jedna zásuvka a jedna otevřená přihrádka. Prostor za dvířky už není více dělen.

 

Výrobním materiálem je kvalitní lamino v dekoru jasanu a v limetkově zelené barvě. Síla lamina je 16mm. Úchytky v barevném provedení šedá/zelená jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. 

 

Rozměry malé kombinované skříňky Melisa jsou 45x144x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Melisa naleznete v souvisejících produktech níže.