fofr-nabytek.cz

Luxusní zdravotní matrace premium – 2 tuhosti

Tento kvalitní a žádaný produkt Luxusní zdravotní matrace premium originál od výrobce Nábytek Harmonia pohodlně dostanete na našich stránkách za příznivou cenu. Ve skvělé akci za 21 616 Kč.
Luxusní zdravotní matrace premium - 2 tuhosti
Ověřit dostupnost »
21 616 22 754 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Nadstandardní pružinová matrace pro velmi náročné uživatele – matrace Premium. Nové řešení dvojité matrace, odolná konstrukce a výjimečné pohodlí. Spodní díl tvoří tuhá konstrukce pětizónové taškové pružiny se silnějším průměrem drátu a vrstvy PUR pěn s rozdílnou tuhostí. Tato spodní tuhá matrace slouží k absorpci nárazu či výrazného stlačení.  Povrch těchto pěn je upraven pěti zónami pro lepší přizpůsobení tělesným křivkám. Povrchová 3D pletenina má protiskluzovou úpravu pro zlepšení stability horního dílu. Spodní díl matrace je vyroben ve dvou tuhostech SOFT a HARD. Vrchní díl nabízí komfortní měkkost a výraznou prodyšnost. Extra jemná pětizónová tašková pružina, hustě perforovaný visco latex Talalay a vrstva elastického perforovaného Talalay latexu je zárukou neobyčejného pohodlí.

 

Složení materiálů umožňuje proudění vzduchu jádrem, což zajišťuje příjemné a suché mikroklima. Potahové materiály se vyznačují vysokou absorpcí vlhkosti a odolností vůči roztočům.

 

tužší modrá pěna o gramáži 40 kg/m3
změkčená šedá pěna o gramáži 55 kg/m3
viscoelastický latex
kovové pružiny
celková hmotnost matrace cca 45 kg
pratelný potah matrace, dělitelný zipem na dvě poloviny
vysoká kvalita a pohodlí po celou dobu životnosti matrace

 

POTAH SILVER

Je vyroben speciální nano-technologií s příměsí iontů stříbra. Ty přirozeně – fyzikální cestou zabraňují výskytu bakterií. Je tedy antibakteriální. Na dotek se potah podobá hedvábí, struktura je podobná polyesteru, chladí jako plátno a hřeje jako vlna. Až 70% vlhkosti, kterou tělo během spánku uvolní, lyocell přijme a následně předá do okolí . Tím udržuje optimální suché mikroklima. Potah  SILVER je zónově prošit rounem o vysoké gramáži 350 g/m2. Složení potahu: Viskoza 36%, Polyester 64%. Potah je dobře snímatelný díky zipu na dvě poloviny a je pratelný na 60°. Díky tomu zajistí snadnou hygienickou údržbu a čistotu.

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

MATRACE ČESKÉHO VÝROBCE MÁ CERTIFIKACI, KTERÁ ZDŮRAZŇUJE KVALITU JEJÍHO PROVEDENÍ.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.