fofr-nabytek.cz

Kuchyňská linka s osvětlením 200 birch-bílá/černá – s pracovní deskou

Levný produkt Kuchyňská linka s osvětlením 200 birch-bílá/černá od této skvělé značky FI jednoduše můžete sehnat momentálně v naši nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně za skvělou cenu 21 804 Kč.
Kuchyňská linka s osvětlením 200 birch-bílá/černá - s pracovní deskou
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
21 804

Kuchyňská kolekce Birch přináší dostatek místa pro přípravu vašich oblíbených pokrmů. Kombinace bílé a černé matné barvy a jednoduchých linií vytváří elegantní a svěží design. Tato moderní kuchyně zapadne do každého soudobého příbytku.

 

 

Kuchyňská linka nabízí úložný prostor v horních skříňkách. Boční skříňka má dvířka z černého skla, které je za použití LED osvětlení průsvitné. Toto osvětlení (LED osvětlení RA2) je součástí.

Spodní linka nabízí 2 skříňky s dvířky a 1 vnitní polící, 2 zásuvky a pod nimi malou skříňku. Levou dvířkovou skříňku lze použít jako dřezovou skříňku, která je pro dřez vhodná především díky neúplné zadní stěne, kde je možné vést vodu i odpad. Otvor na dřez je nutné si vyřezat v pracovní desce samostatně.

Pracovní deska je z lamina o tloušťce 3,8cm se zkosenou hranou a dekorem černého pazourku.

Korpus kuchyňské linky tvoří lamino o tloušťce 1,6cm. Dolní skříňky stojí na nožkách, na které se přicvakne krycí sokl.

 

 

Rozměry kuchyňské skříňky 200 Birch bez pracovní desky jsou 200x200x51cm (š, v, h) a s pracovní deskou 200x200x60cm (š, v, h).

 

 

Podobné a hodící se produkty naleznete níže v souvisejícíh produktrech.