fofr-nabytek.cz

Kuchyňská linka, bílá / wenge, jura new b zs 2,6 m

Tento unikátní produkt Kuchyňská linka, bílá / wenge, jura new od značky se skvělou pověstí Nábytek Harmonia máte možnost sehnat momentálně napořád výhodně. Produkt nakoupíte teď u nás za 13 390 Kč.
Kuchyňská linka

Moderní kuchyňská sestava v zajímavém jedinečném barevném provedení. Vhodná do prostorné světlé kuchyně, ale krásně vynikne iv menší domácnosti. Hodí se dokonale do každé domácnosti, protože k ní snadno doladíte ostatní nábytek a doplňky. V kuchyni je nejdůležitější její přizpůsobení Vašim potřebám a její praktické využití. Údržba a manipulace je jednoduchá a praktická. Úchytky jsou plastové, panty kovové metalové.

 

Její barevné provedení je následující: skříňky jsou v bílé barvě v kombinaci s tmavými částmi tmavé barvy venge, korpus je v tmavé venge barvě. Je vyrobena z kvalitní laminované dřevotřísky. Tloušťka pracovní desky je 28 mm, horní rozměr s digestoří skříňkou je 2,6 m, spodní rozměr je 2 m. Základní sestava se skládá ze čtyř horních a tří dolních skříněk. Skříňky jsou dodávány včetně pracovní desky a dolní lišty, dřezová skříňka je dodávána bez pracovní desky, kde Vám doporučujeme si dokoupit univerzální L / P dřez v ceně 1.760,- Kč. Jura new B ZS je dodávána v demontu.