fofr-nabytek.cz

Kombinovaná šatní skříň saturn s osvětlením modrá – levá/pravá

Kvalitní výrobek Kombinovaná šatní skříň saturn s osvětlením od dodavatele s dlouholetou historií MB snadno můžete najít tady a teď právě opravdu levně. Výhodně teď u nás za 14 702 Kč.
Kombinovaná šatní skříň saturn s osvětlením modrá - levá/pravá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
14 702 18 378 Kč Sleva -20%

Téměř dvoumetrová skříň poskytuje dostatek úložného prostoru, který je ze strany a z čela dělený policemi. Uvnitř této velmi prostorné šatní skříně jsou police, zásuvky i šatní tyč. Studentská skříň Saturn je rohová a optimálně vyřeší nedostatek místa. Navíc se do ní věčně nabručený teenager může spolehlivě schovat před vnějším světem. Pro větší přehlednost a snadné ukládání či hledání věcí je uvnitř skříně praktické LED osvětlení se senzorem pohybu. Tuto skříň si můžete sami poskládat v levé i v pravé variantě.

 

Nábytek působí jednoduchým, moderním vzhledem. Vyroben je z kvalitního lamina. Hrany jsou opatřeny milimetrovou ABS dýhou, díky které jsou odolnější a vhodné i do dětského pokoje. Barevné odstíny bílý lux+dub+mořská a černá+dub+béžová uspokojí i náročné studenty. Z nábytku z kolekce „Saturn“ lze vybavit pokoje nejen pro náctileté. Díky modernímu stylu se hodí i do pracoven, obývacích pokojů, ložnic či kanceláře. Prohlédněte si související zboží níže a nahlédněte také do kategorie „dětské pokoje“.