fofr-nabytek.cz

Hřejiví plyšáci kamarádi z divočiny

Hodně oblíbený výrobek Hřejiví plyšáci kamarádi z od známé společnosti Nábytek Harmonia jde nakoupit na našich stránkách nyní za mimořádně nízkou cenu! Zrovna teď v akci za 2 150 Kč.
Hřejiví plyšáci kamarádi z divočiny

Popis
Ahoj! Jsme tvoji plyšoví kamarádi z divočiny  s hřejivými bříšky. Pod kožíškem máme  třešňové pecičky, které umí zahřát i zchladit. V zimě si nás můžeš vzít ven a nebudou tě ozíbat ruce, zahřejeme ti postýlku, než půjdeš spát a když tě bude bolet bříško, přitulíme se k tobě a hned se budeš cítit líp. Když si natlučeš koleno nebo si uděláš bouli, posloužíme ti jako uklidňující chladivý obklad.

Jak na to
Stačí vytáhnout srdíčko, které nosíme v bříšku, a ohřát ho v mikrovlnce. Když ho vrátíš zpět, budeme tě hřát minimálně dvě hodinky. A když ho naopak na pár hodin schováš do mrazáku, vyčaruješ chladivý obklad na své dětské bolístky.

Dárkové balení
Z obchodu si nás můžeš donést v pěkné dárkové krabičce, určitě se budeme líbit i tvým kamarádům jako úžasný dáreček.

Zkušenost
Hřejiví plyšáci jsou ideální bezpečnou alternativou k lahvím s teplou vodou a mohou být použiti také jako chladivý obklad na modřiny a otoky. Obrovskou výhodou je možnost praní celé hračky v pračce.

 

 

Ohřívání v mikrovlnné troubě: max 1 min (výkon 700W)