fofr-nabytek.cz

Dvoumístná sedačka ava jim – výběr potahu a noh

Tento velmi žádaný produkt Dvoumístná sedačka ava jim - výběr od oblíbené značky se zárukou kvality DRE snadno můžete získat tady teď za rozumné peníze! Právě teď jen za 10 421 Kč.
Dvoumístná sedačka ava jim - výběr potahu a noh
Ověřit dostupnost »
Značka: DRE
10 421

Máte-li v obývacím pokoji k dispozici jen malý prostor, je dvoumístná sedačka skvělým řešením. V kombinaci s křeslem pak vykouzlíte skvělé posezení pro domácí setkávání i pro vítání návštěv. Taktéž tuto menší milou sedačku můžete umístit do vstupní haly i například jídelny, kde vám vytvoří skvělé místečko pro příjemné lenošení. Nejen že je zde skvěle vyřešený design, ale vzhledem ke skutečnosti, že můžete vybírat z desítek čalounění v různé barevnosti i typu tkaniny, vyladíte si sedačku přesně na míru, podle svých preferencí. Rovněž můžete vybírat odstín 13,5cm vysokých masivních bukových nožek ze 7 dostupných dekorů.

 

Sedačka se tedy skládá ze dvou částí: čalouněné sedací části a masivních bukových nožiček. Kostra sedačky je vyrobena z masivního buku, DTD, DVD a PRG. Sedací část je tvořena bukovým rámem, vlnitými pružinami, které pomůžou zabezpečit komfort vašeho sezení, PUR pěnou, rounem a nábytkovou látkou. Opěradlo je tvořeno PRG, DTD, popruhy, PUR pěnou, rounem, nábytkou látkou, přičemž područky tvoří smrk, DTD, DVD, PUR pěna, rouno, nábytková látka. Sezení je ve výšce 45,5cm a má hloubku 52cm, šířka sezení je 51/44cm a výška opěradla 61,5cm.

 

Rozměry celé sedačky jsou: 107x138x87cm (v, š, h)

 

Další prvky kolekce AVA Jim naleznete v souvisejících produktech níže.

 

Z důvodů výroby sedačky na zakázku (výběr potahové látky, výběr odstínu nožek), jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 1000 – 2000 Kč dle hodnoty sedačky. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky max. do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.