fofr-nabytek.cz

Dřevěná předsíňová stěna gaia 08 – světlá patina – p004 + p028a

Tento unikátní produkt Dřevěná předsíňová stěna gaia 08 - světlá od značky s tradicí a dobrou pověstí SZE máte možnost koupit momentálně na našich stránkách za outletovou cenu! Nabídky již od 9 355 Kč.
Dřevěná předsíňová stěna gaia 08 - světlá patina - p004 + p028a
Ověřit dostupnost »
Značka: SZE
9 355 10 394 Kč Sleva -9%

Hledáte botník s věšákem do vaší předsíně? Nábytek GAIA okouzlí skvostným rustikálním vzhledem s důrazem kladeným na detaily. Jedná se o ručně vyráběný dřevěný nábytek na zakázku, tím pádem je každý kus originálem. Jméno řecké bájné bohyně země GAIA si kolekce zasloužila svými antickými prvky a přírodním vzhledem. Stěna v této verzi má dvě vrstvy barvy – podkladovou vždy bílou (P004) a svrchní barvu dle vašeho výběru. DÍKY NÁSLEDNÉMU BROUŠENÍ VYNIKNOU SVĚTLÉ HRANY a nábytek tímto patinováním získá punc vintage stylu. Hlavní povrchovou barvu si můžete vybrat z mnoha odstínů ekologických barev na vodní bázi, které jsou přátelské k životnímu prostředí, což tuto stěnu povyšuje na luxusní ekologický nábytek.

 

Obuv si můžete uschovat do dvou otevřených polic. Vrchní deska slouží jako odkládací prostor či místo na sezení pro maximální komfort při obouvání. Své oblečení můžete zavěsit na tři pevné kovové háčky. V horní části naleznete ještě praktickou poličku, kam budete moci umístit například čepice či šátky, ale také dekorační předměty nebo menší rostlinky. Nábytek je vyroben z kvalitního masivního dřeva z borovice. Tento materiál zajišťuje tu nejvyšší možnou kvalitu. Výrobky jsou dodávány ve smontovaném stavu a jejich velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní selský nábytek je pro vás to pravé.

 

Barva uvedená ve vzorníku se může lehce lišit oproti fotografii výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Pro co nejvěrnější znázornění skutečných barev jsme pro vás připravili koláže fotografií skutečných výrobků v každém barevném provedení. Naleznete je mezi ostatními fotkami. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu nebudeme brát zřetel.

 

Rozměry dřevěné předsíňové stěny Gaia 08 jsou 80x210x41cm (š, v, h).

 

Další produkty přírodní kolekce GAIA naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.