fofr-nabytek.cz

Zdravotní matrace swisslab big boy 22 – 80x200cm

Tento oblíbený kousek Zdravotní matrace swisslab big boy od top značky HA můžete koupit právě teď v naší nabídce za extra cenu. Výhodně za 11 990 Kč.
Zdravotní matrace swisslab big boy 22 - 80x200cm
Ověřit dostupnost »
Značka: HA
11 990

Matrace Swisslab Big Boy, s rozdílnou tuhostí, zajišťuje jemné doladění pro správnou pozici páteře při všech spánkových polohách a komfortní spánek i při spaní na boku. Dvojdílný prošívaný antibakteriální potah s vysokým podílem přírodních vláken a klimatizační konstrukcí pro omezení pocení a komfort na lůžku. Pratelný na 60 °C.

KDYŽ SE POTÍŠ, NEZOUFEJ. ANTIBAKTERIÁLNÍ PRATELNÝ POTAH S PŘÍRODNÍMI VLÁKNY – AKTIVNÍ BOJOVNÍK. Vysoký 49% podíl přírodních vláken Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou AegisTM – antibakteriální a proti-roztočové vlastnosti (zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče) a je prevencí vzniku plísní (ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach).

Nejlepší volba pro alergiky a astmatiky.
Prošívaný, dvojdílný potah s klimatizační vrstvou dutých vláken. Pratelný (60 °C). Technologie Thermo&Air Control je odvětrávací systém potahu, který skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté.
V typických i atypických rozměrech
Doporučené uložení: pevné lamelové rošty, případně i pro mechanicky polohovatelné lamelové rošty
Výška matrace 22cm
Doporučená maximální nosnost až 180 kg
Prodloužená záruka 6 let na jádro matrace
Testováno 100.000x

 

Akční cena se vztahuje na rozměry 80x200cm a 90x200cm.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.