fofr-nabytek.cz

Zdravotní matrace romantika kašmír 24 – 90x200cm

Unikátní produkt Zdravotní matrace romantika kašmír 24 od naší známé značky HA snadno seženete zde teď právě v akci! Aktuálně v akci od 7 250 Kč.
Zdravotní matrace romantika kašmír 24 - 90x200cm
Ověřit dostupnost »
Značka: HA
7 250

Jde o vysoce robustní, ortopedickou matraci, která je vhodná také pro alergiky. Pánevní zóna s upravenou tuhostí pomáhá správně rozložit tlak v oblasti kyčlí.  Matrace Romantika Kašmír má masivní 2 cm vysokou vrstvu 100% kokosových vláken pro tuhost a stabilitu, zvýšenou oporu při vstávání.

Charakteristická je vysoká nosnost a tuhost – tužší strana (barevná) do 150 kg, měkčí strana (bílá) do 130 kg. Potah je dvoudílný, s kašmírovými vlákny, pratelný do 60°C. Pánevní zóna (žlutá) – pomáhá správně rozložit tlak v oblasti kyčlí. CubeCare profilace (oranžová) – snižuje tlak na tělo. Každá kostka reaguje samostatně. Je uspořádáno do 7 anatomických zón. Masivní 2cm kokosová vrstva (hnědá) – pro tuhost a stabilitu.

 

V typických i atypických rozměrech
 Vhodné uložení na pevný laťkový nebo lamelový rošt.
 Doporučená maximální nosnost do 150 kg (tužší strana); do 130 kg (měkčí strana matrace).
výška matrace cca 24 cm
 Prodloužená záruka 5 let na jádro matrace
 Testováno 80.000x

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.