fofr-nabytek.cz

Zdravotní matrace lea – 90x200cm

Hodně žádaný výrobek Zdravotní matrace lea - od předního výrobce STY snadno můžete získat zde teď právě za výborné peníze! Ceny již od 5 945 Kč.
Zdravotní matrace lea - 90x200cm
Ověřit dostupnost »
Značka: STY
5 945 6 800 Kč Sleva -12%
Popis produktu

Kvalitní, zdravotní, matrace Lea, z paměťové pěny na její vrchní části. Uprostřed matrace je umístěna kokosová deska, která zajistí jeho dlouhou životnost a optimální rozložení váhy uživatele. Spodní část je z kvalitní PUR pěny, která se vyznačuje svou vysokou elasticitou a prodyšností.

 

Potah ALOE VERA SILVER

Potah je vyroben z hypoalergenních materiálů nejvyšší kvality, jde o ideální řešení pro alergiky a osoby s jemnou pokožkou. Díky materiálu který obsahuje účinný extrakt z listů aloe vera potah vytváří příjemný pocit chladu a je příjemný pro pokožku uživatele. Potah je prošívaný aktivním stříbrem, které se vyznačuje perfektními antibakteriálními vlastnostmi. Ionty stříbra přirozeně zabíjejí roztoče, spóry hub a plísní, díky čemuž dlouhodobě udržují matraci hygienicky svěží a bez zápachu. Stříbrné prošívání v kombinaci s látkou aloe vera navíc matraci dodává antistatické vlastnosti a atraktivní vzhled. Potah je odnímatelný, dělený na 2 části a pratelný na 60°C. Matrace je vhodná pro lamelový a laťový rošt, může být i s polohováním. Potah má úpravu proti žmolkování. Tuhost matrace T3/4.

 

Visco paměťová pěna

Paměťová pěna se pod tlakem a tělesnou teplotou dokonale přizpůsobí tělu a stabilizuje ho v optimální poloze což přispívá ke klidnému a zdravému spánku.

PUR Pěna

Vyniká svou výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Proto je nejpoužívanější při výrobě matrací.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.