fofr-nabytek.cz

Zdravotní matrace kalista – visco pěna – 90x200cm

Hodně žádaný kus Zdravotní matrace kalista - visco pěna od spolehlivé značky STY lze získat právě nyní na našich stránkách trvale výhodně. Produkt nakoupíte teď u nás za 7 150 Kč.
Zdravotní matrace kalista - visco pěna - 90x200cm
Ověřit dostupnost »
Značka: STY
7 150
Popis produktu

Zdravotní matrace Kalista je vysoká 22cm, luxusní a vyrobená z paměťové VISCO pěny a značkové PUR pěny. Hrubá 4 cm paměťová pěna VISCO pod tlakem a tělesným teplem dokonale poddá tělu a stabilizuje ho v optimální poloze. Speciálně tvarované pěnové jádro matrace obsahuje kulaté otvory, které slouží k zkopírování páteře a uvolnění svalstva, což přispívá ke klidnému a zdravému spánku. Tuhost matrace T2/3.

 

Potah ALOE VERA SILVER

Potah je vyroben z hypoalergenních materiálů nejvyšší kvality, jde o ideální řešení pro alergiky a osoby s jemnou pokožkou. Díky materiálu který obsahuje účinný extrakt z listů aloe vera potah vytváří příjemný pocit chladu a je příjemný pro pokožku uživatele. Potah je prošívaný aktivním stříbrem které se vyznačuje perfektními antibakteriálními vlastnostmi. Ionty stříbra přirozeně zabíjejí roztoče, spóry hub a plísní, díky čemuž dlouhodobě udržují matraci hygienicky svěží a bez zápachu. Stříbrné prošívání v kombinaci s látkou aloe vera navíc matrace dodává antistatické vlastnosti a atraktivní vzhled. Potah je odnímatelný, dělený na 2 části a pratelný na 60°C. Potah má úpravu proti žmolkování.

Visco paměťová pěna

Paměťová pěna se pod tlakem a tělesnou teplotou dokonale přizpůsobí tělu a stabilizuje ho v optimální poloze což přispívá ke klidnému a zdravému spánku.

PUR pěna

Vyniká svou výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Proto je nejpoužívanější při výrobě matrací.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.