fofr-nabytek.cz

Zdravotní matrace 1+1 zdarma swisslab natur 26 – 90x200cm

Designový kus Zdravotní matrace 1+1 zdarma swisslab natur od skvělé a známé značky HA jde sehnat v naší nabídce za zcela nejnižší cenu. Momentálně v akci za 30 340 Kč.
Zdravotní matrace 1+1 zdarma swisslab natur 26 - 90x200cm
Ověřit dostupnost »
Značka: HA
30 340

Pěnová matrace Swisslab Natur 26 patří mezi robustní matrace s vyšší nosností. Moderní materiály špičkové kvality a optimálně nastavená pružnost konstrukce ortopedického jádra jsou zárukou, že každá strana matrace je skutečně osobitě velice rozdílná jak v tuhosti, tak i pocitu ležení. Swisslab Natur nabízí rozdíl lehacích pocitů až 30 % v robustní konstrukci, zaručující maximální výkon po celou dobu své životnosti, převyšující 10 let. Matrace je vhodná jak na lamelový rošt, polohovací lamelový rošt, tak na laťový rošt.

 

GELTOUCH HYBRIDNÍ PĚNA (STRANA RELAX)

Snoubí hebkost latexu s dokonalou distribucí tlaku gelových matrací. Vysoce prodyšná, napomáhá správné termoregulaci.

HYBRIDNÍ PĚNA (STRANA HARD)

Nejodolnější pěna všech dob. Masivní vrstva pružné, a zároveň poddajné hybridní pěny, přináší mimořádné pohodlí a perfektní podepření těla ve všech spánkových polohách.

STUDENÁ PĚNA

Vynikající prodyšnost díky otevřenější buněčné struktuře a nízké povrchové teplotní napětí (nepřehřívá). Vysoká odrazová pružnost, zvýšená tuhost a odolnost.

PROFILACE V OBLASTI RAMEN

Omezí tlak a ochrání ramenní klouby při spánku na boku.

POTAH MEDICOTT SILVERGUARD® (95 °C).

Antibakteriální potah s bavlnou (35 %) s účinnou složkou Medicott, která zabraňuje vzniku plísní a přežití prachových roztočů, a antibakteriální složkou SilverGuard®, která využívá stříbro pro trvalou svěžest a hygienu během spánku. Eliminuje bakterie způsobující zápach. Při pravidelné údržbě je zaručen dlouhodobý účinek.

 

THERMO AIR CONTROL

Speciální odvětrávací systém potahu skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté.

 

Matrace je nyní zařazena do akce 1+1 Zdarma, tzn. za uvedenou cenu dostanete 2 matrace.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.