fofr-nabytek.cz

Závěsná skříňka rea amy 23 – dub canyon

Tento diskontní výrobek Závěsná skříňka rea amy 23 od kvalitní společnosti DRE můžete koupit v naší aktuální nabídce za výhodné peníze. Momentálně k dispozici za 1 573 Kč.
Závěsná skříňka rea amy 23 - dub canyon
Ověřit dostupnost »
Značka: DRE
1 573

Nábytek z programu Rea je určen do každé místnosti – do obýváku, ložnice, jídelny, pracovny, dětského i studentského pokoje. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech REA Standard. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru.

 

Skřínka REA Amy 23 v odstínu dub canyon má tloušťku horní desky 25 mm a ABS hranu 2 mm, dvířka 16 mm + ABS 1 mm. Ostatní desky mají tloušťku ABS hrany 0,5 mm. Uvnitř skřínky jsou 2 police. Osazení dvířek je UNIVERZÁLNÍ = můžete je nasadit na pravou i levou stranu. Barvu lišty si můžete zvolit v barvě korpusu, či v jednom z dezénů UNI color. Vnitřní vybavení komody je znázorněné na perokresbě. Rozměry skřínky jsou: 88x45x25cm (v,š,h.) Podobné zboží naleznete s kategorii Závěsné skříňky do obýváku.

 

Program Rea nabízí spoustu dalších prvků, které najdete v souvisejících produktech níže.