fofr-nabytek.cz

Závěsná skříňka denver pravá – dub canyon/arusha

Žádaný produkt Závěsná skříňka denver pravá - dub od naší známé značky DOL je k dostání právě nyní na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní můžete mít za 2 609 Kč.
Závěsná skříňka denver pravá - dub canyon/arusha
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
2 609
Popis produktu

Nábytková řada Denver je charakteristická provedením jednotlivých prvků v levé či pravé variantě. Můžete si tak v místnosti poskládat nábytek vždy jedinečným a originálním způsobem. Spojení krásných odstínů dřeva, spolu s prosklenými částmi, které můžete obohatit o LED podsvícení, vytvoří neopakovatelný dojem vašeho domova. Tento nábytek je vhodný především pro vybavení obývacích pokojů či pracoven. 

 

Závěsná skříňka z kolekce Denver vyzdobí jakýkoli interiér a dodá mu zajímavý charakter. Můžete ji integrovat do prakticky jakéhokoli uspořádání, protože je extrémně univerzální. Je také ideální řešení pro menší místnosti, protože do ní lze uspořádat předmětů, aniž by zabíraly další místo v prostoru. Otevřené police jsou navíc ideální pro vystavení všech druhů dekorací. Dvířka jsou výklopná směrem nahoru a prostor za nimi není více dělen. Výrobním materiálem nábytku kolekce Denver je kvalitní lamino designově laděno do přírodních teplých odstínů ve světlém a tmavém kontrastu dekorů dub canyon a arusha. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti.

 

Rozměry závěsné skříňky Denver v pravé variantě provedení jsou 120×37,5x31cm (š, v, h).

 

Veškerý další nábytek z kolekce Denver naleznete níže v souvisejících produktech.