fofr-nabytek.cz

Závěsná polička ivo ii – dub april

Tento akční produkt Závěsná polička ivo ii - od značky se skvělou pověstí BF pohodlně dostanete na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu. Ceny od 1 646 Kč.
Závěsná polička ivo ii - dub april
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
1 646

Kvalitní nábytek byl a stále je, požadovaným kritériem při vybavení domácnosti. Na našich stránkách se vám snažíme představit ty nejzajímavější kolekce, díky kterým můžete kvalitně, moderně a stylově vybavit jakoukoli část vašeho domova. Co říkáte na kolekci Ivo, kde se skloubil klasický vzhled nábytku s moderními prvky? Tato varianta nábytku je určena především pro vybavení obývacích pokojů, jídelen nebo pracoven a předsíní. Dekor dub april, v kombinaci kovových nožek, dodává nábytku originální vzhled a je velmi dobrou imitací dřeva. Na výrobu nábytku bylo použito kvalitní lamino v dekoru dřeva dub april, kde korpusy mají tloušťku 16mm a jsou ohraněny ABS lištou o síle 0,5mm a 15mm. Vršky korpusů mají tloušťku 22mm. Čelní plochy nábytku jsou vyrobeny z MDF desky o síle 18mm a jsou potaženy fólií. Nezbytnou součástí nábytku jsou kovové úchyty, které jsou podlouhlé a nabízí pohodlné uchycení při otevírání dvířek či šuplíků. Díky systému tichého dovírání dvířek, bude nábytek ušetřen od hlučného zavírání, které umí být mnohdy nepříjemné. Kvalitními pojezdy GTV jsou vybaveny zásuvky, což poznáte při jejich otevírání. Vnitřní police jsou také v tloušťce 16mm a jsou ohraněny ABS lištou 0,5mm. Dalším výrazným prvkem obývacích pokojů jsou závěsné police. Na ně umisťujeme různé dekorativní předměty, knihy nebo fotografie. Nabízená polička je určena pro zavěšení na stěnu. Je složena ze dvou částí, zadního čílka a přední police. Jde o delší typ police z kolekce Ivo. Pokud by jste potřebovali kratší variantu, naleznete ji v souvisejících produktech.

 

Kolekce Ivo nabízí mnoho prvků, jako jsou televizní stolek, komody, vitríny, jídelní stůl, skříně, police nebo konferenční stolek, které máme zobrazeny níže v souvisejících produktech. O kolekci Ivo můžeme říct, že jde o vkusný nábytek, který dodá interiéru patřičnou eleganci.

 

Pozn. V záložce „Přiložené soubory“ naleznete montážní návod poličky.