fofr-nabytek.cz

Závěsná police klement – dub april/černá

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Závěsná police klement - od populární značky BF máte možnost získat právě nyní na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 1 345 Kč.
Závěsná police klement - dub april/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
1 345

Jsme rádi, že vám můžeme představit kolekci Klement, která vyniká svým detailním propracováním a kvalitním materiálovým složením. Už na první pohled zaujme originalita designu a barevná kombinace.

Kolekce Klement je určena pro vybavení obývacích pokojů nebo jídelen. Je vyrobena v kombinaci MDF desky a lamina (tl. 16mm), v dekoru dřeva dub april s černými doplňky, které zvýrazňují celkové provedení kolekce Klement. Horní desky korpusů mají tloušťku 22mm a ABS hrany 0,5mm-1,5mm. Čelní plochy nábytku jsou vyrobeny z MDF desky potažené PVC fólií, tl. 18mm. K dekoru dub april, který je imitací dřeva, jsou použity kovové úchyty v černé barvě a působí elegantně. Nejen barevná kombinace několika materiálů, ale také praktické prvky, jako tiché dovírání dvířek a plnovýsuvné šuplíky, jsou kladné vlastnosti, které jsou pro zákazníka důležitým ukazatelem. Originalitu sestavě dodává masivní rylovaná ozdobná lišta, která je osvětlená a je součástí všech vitrín, komod, skříní a tv stolku.

 

Závěsná police Klement je vhodným doplňkem, který můžete využít na umístění knih, dekorací a zároveň vyplní prostory obývacího pokoje. Hezky se vyjímá nad komodou nebo televizním stolkem Klement. Výrobce doporučuje zatížení police max. do 3kg.

 

Pro vybavení jídelny nebo obývacího pokoje nabízíme další prvky, které dokonale sladíte s nabízeným prostorem. Veškeré prvky kolekce Klement naleznete níže, v souvisejících produktech.