fofr-nabytek.cz

Závěsná police alfred – dub artisan/černá

Velmi oblíbený produkt Závěsná police alfred - originál od značky BF lze zakoupit zrovna v akci! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 477 Kč.
Závěsná police alfred - dub artisan/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
1 477

Do kategorie obývacích pokojů jsme zařadili kolekci Alfred. Vyjímá se především kombinací materiálů lamina v dekoru dřeva dub artisan a kovových nohou v černé barvě. Prvky skandinávského stylu se zde nezapřou. Korpusy a čílka nábytku v dekoru dub artisan, jsou velmi vydařenou imitací dřeva. Oživení nábytku dodávají černé dekorační pruhy z lamina na bočních stranách, které dokonale ladí s kovovými nohami a úchyty. Díky možnosti objednávat jednotlivé prkvy samostatně, můžete vybavit obývací pokoj, jídelnu, pracovnu nebo studentský pokoj podle vašich představ. Kolekce Alfred nabízí také závěsnou polici, která je dostatečně široká a můžete na ni pohodlně umístit knihy nebo jiné dekorace. Společně s ostatními prvky vytváří elegantní celek.

 

Zalíbila se vám kolekce Alfred? Doporučujeme se podívat i na další prvky, které naleznete v souvisejících produktech společně s jejich parametry.