fofr-nabytek.cz

Závěsná police 85cm olaf – borovice/dub

Tento skvělý kousek Závěsná police 85cm olaf - od skvělé značky DOL lze sehnat ještě dnes za výborné peníze. Cena od 772 Kč.
Závěsná police 85cm olaf - borovice/dub
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
772

Při zařizování pokojíčku, ale i zbytku domácnosti, se velmi často zapomíná na pořizování polic. Přitom je to tak jednoduché. Závěsné police jsou obecně cenově méně náročnou položkou a investice do nich se vám vrátí stonásobně. Vždyť kam jinam byste jinak vystavili svoje oblíbené dekorace, knihy či fotografie? Tuto polici zkuste umístit třeba nad psací stůl, postel či komodu. Uvidíte, jak rychle bude zaplněná, a bude sloužit na plný výkon.

 

Tento stylový nábytek vhodný pro dívky i chlapce a decentní barevné provedení je vhodné pro všechny věkové skupiny. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. Dodáváme v demontu. 

 

Rozměry závěsné police 85cm Olaf jsou 85x14x17,6cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Olaf naleznete níže v souvisejících produktech.