fofr-nabytek.cz

Zásuvkový noční stolek stuart – bílá/dub černý

Kvalitní a levný produkt Zásuvkový noční stolek stuart - od naší známé značky FI jde nakoupit zde teď napořád výhodně. Výhodně za 2 126 Kč.
Zásuvkový noční stolek stuart - bílá/dub černý
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
2 126

V málokteré domácnosti chybí noční stolek. Pokud stále patříte mezi ty, kteří žijí bez nočního stolku, je načase to změnit. Přicházíte totiž o hodně. Noční stolek Stuart vám poskytne místo, na které si každý večer můžete odložit vše, co potřebujete mít u sebe pro klidné spaní. Noční stolek Stuart se skládá ze dvou zásuvek. Na horní desku stolku můžete položit lampičku a do zásuvek ukrýt věci před nánosem prachu. Noční stolek je v bílé barvě, přičemž je obohacen o plochu imitující dekor dubu černého. Bílá barva nábytku je stále populární a věříme, že se to jen tak nezmění. Vnáší do interiéru pocit čistoty a svěžesti. Navíc opticky zvětšuje, což oceníte zejména v menších místnostech. Stolek tak jednoduše zapadne do klasického i nevšedního interiéru.

 

Noční stolek Stuart je vyroben z kvalitního lamina o tloušťce 16mm, jehož výhodou je zejména snadná údržba. Čílka zásuvek jsou vyrobena z MDF a potažena PVC fólií, díky které jsou zásuvky v lesku. Nábytek v kombinaci matu a lesku patří k velkým trendům ve světe nábytku. Vrchní deska stolku je také v lesku. Rozměry nočního stolku Stuart jsou 44,5x33x42,5cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Stuart najdete níže v souvisejících produktech.