fofr-nabytek.cz

Zásuvková komoda sirius – dub černý/dub zlatý

Tento vynikající produkt Zásuvková komoda sirius - dub od značky s tradicí a dobrou pověstí CLK můžete najít tady a teď právě se slevou! Zrovna teď v akci za 5 314 Kč.
Zásuvková komoda sirius - dub černý/dub zlatý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
5 314

Krásná zásuvková komoda Sirius stojí stabilně na čtyřech nožkách. Díky tomu se vám bude v místnosti lépe udržovat pořádek a bojovat s prachem, protože pod nábytkem na nožkách se už z principu mnohem lépe vysává a vytírá. Tato komoda obsahuje čtyři prostorné zásuvky, dvě horní jsou navíc uvnitř dělené, aby se vám v komodě lépe organizoval dostupný prostor.

 

Zásuvková komoda Sirius je vyrobená z lamina v dekoru černý dub, horní deska a čílko nejspodnější zásuvky pak v dekoru dub zlatý, což je velmi osvěžující. Nábytek z této série působí velmi zajímavým dojmem, přestože vzniká spojením dvou neutrálních tónů. K tomu jistě přispívá i laserem pálený vzor na čílku zásuvky i černé lemování horní desky. Ta má navíc zakulacené rohy, což přispívá k větší bezpečnosti.

 

Zásuvky jsou opatřeny úchytkami z kovu a díky kvalitním pojezdům je radost do nich věci ukládat i vytahovat. Navíc se do nich nemusíte bát ukládat těžší věci, protože každá z nich m úložnou kapacitu 30kg. Uchycení na stěnu, aby nedošlo k převrhnutí komody, je součástí produktu. Použitý materiál je kvalitní lamino v dekorech dub černý a dub zlatý. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení. Doplňkovým materiálem je tu potom kov, který byl využitý na madla zásuvek.

 

Rozměry zásuvkové komody Sirius jsou 86x94x46cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sirius naleznete níže v souvisejících produktech.