fofr-nabytek.cz

Zásuvková komoda nebula – šedá/černá

Často hledaný produkt Zásuvková komoda nebula - od dodavatele s dlouholetou historií CLK pohodlně získáte na našich stránkách nyní ve výhodné akci! Právě nyní za 10 023 Kč.
Zásuvková komoda nebula - šedá/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
10 023

Tato zásuvková komoda se čtyřmi prostornými zásuvkami s tichým dojezdem a nosností 30kg, nabízí na své horní desce dvě nenápadné, ale o to praktičtější kožené přihrádky s víkem z černé ekokůže, do kterých si uschováte před tím, než se odeberete na lůžko, hodinky, náramky, naušnice a jiné drobnosti. Z uzavřené přihrádky vám rozhodně nespadnou a ráno je alespoň konečně nebudete nikde hledat.

 

Přední noha je v černé barvě, vyrobena z kovového materiálu s kvalitní povrchovou úpravou. Nejvyšší zásuvka je zdobená černým děrovaným plechem. Všechny úchytky jsou vyrobené z kvalitní hnědé ekokůže a připevněné pomocí kovových spojovacích materiálů. Součástí výrobku je upevnění na zeď, aby se zabránilo převrácení. Zásuvková komoda Nebula je vyrobená z kvalitního lamina v černé barvě v kombinaci s netradičním a poutavým dekorem imitace šedého kamene. Hlavní předností lamina je především velmi dobrá odolnost a snadná údržba, kterou jistě každý z nás ocení. Doplňkovým materiálem je potom černý kov spolu s černou a hnědou ekokůží.

 

Rozměry zásuvkové komody Nebula jsou 78x48x87cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Nebula najdete níže v souvisejících produktech. Kolekci Nebula můžete libovolně kombinovat s plně kompatibilní kolekcí Gamora.