fofr-nabytek.cz

Zásuvková komoda ema – bílá

Tento unikátní kus Zásuvková komoda ema - od naší známé značky CLK je k dispozici momentálně na webu za extra cenu! Teď v akci 6 660 Kč.
Zásuvková komoda ema - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
6 660

Dětská komoda je nepostradatelný kus nábytku do každého dětského či studentského pokoje. Komoda z kolekce Ema potěší každou romantickou duši. Potřebuje vaše dcera někam uložit drobné kousky oblečení? Případně má v dětském pokojíčku nevyužitý kousek místa? Představujeme vám jedinečnou zásuvkovou komodu z kolekce Ema. Již na první pohled zaujme její provedení. Komoda disponuje třemi prostornými zásuvkami. Otevírají se pomocí jedinečných úchytek. Nosnost každé zásuvky je až 30kg, čili do nich můžete krom oblečení schovat bez obav i hračky či knihy. Navíc zásuvky jsou obohaceny o tiché zavírání pomocí tlumiče.

 

K dětské komodě Ema je možno dokoupit i zrcadlo ze stejné kolekce. Vznikne tak jedinečný toaletní stolek. Zásuvková komoda Ema je vyrobena z kvalitního lamina a MDF. Lamino se vyznačuje nízkou cenou a vysokou pevností. Jedná se o nejčastěji využívaný materiál ve výrobě nábytku. Komoda Ema se dodává v demontu. Zásuvková komoda Ema patří ke stejnojmenné kolekci zboží. Výhodou je její bílá barva, jelikož se k ní snadno přiřazují doplňky. Některé části nábytku jsou v lesku. Zboží z kolekce Ema je libovolně kombinovatelné s kolekcí Carmen. Rozměry komody Ema jsou cm 90x50x84cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Ema najdete níže v souvisejících produktech.