fofr-nabytek.cz

Zásuvka pod postel 90x190cm nebula – černá/šedá

Tento exkluzivní produkt Zásuvka pod postel 90x190cm nebula od značky s dobrým jménem CLK snadno můžete získat online extra se slevou. Cenově vychází na 3 969 Kč.
Zásuvka pod postel 90x190cm nebula - černá/šedá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
3 969

Zásuvku pod postel z kolekce Nebula lze využít jako dostatečně velký úložný prostor, nebo s přidáním matrace jako další lůžko pro návštěvu. Umístíte-li ji pod dětskou postel Nebula I nebo II (100x200cm), bude přistýlka Nebula pod postelí úplně schovaná a kovové nohy postele na dřevěném pozadí krásně vyniknou. Umístit ji můžete rovněž pod studentskou postel Nebula I nebo II (120x200cm), kam se samozřejmě také celá zanoří.

 

Pohyb zajišťují plastová kolečka ve spodní části. Zásuvka pod postel Nebula je vyrobená z kvalitního lamina v černé barvě s šedým dekorem imitující kámen. Úchytky jsou z ekokůže. Hlavní předností lamina je především odolnost a snadná údržba, kterou jistě každý z nás ocení. Matrace není v ceně přistýlky, ale z našeho sortimentu můžeme doporučit matrace  v rozměrech 90x190cm, které naleznete v souvisejících produktech níže. Ložná plocha přistýlky je 90x190cm.

 

Rozměry zásuvky pod postel Nebula jsou 194x103x24cm (š, h, v), ložná plocha je 90x190cm

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Nebula najdete níže v souvisejících produktech. Kolekci Nebula můžete libovolně kombinovat s plně kompatibilní kolekcí Gamora.