fofr-nabytek.cz

Vysoká vitrína denver pravá – dub canyon/arusha

Tento levný produkt Vysoká vitrína denver pravá od skvělého výrobce DOL snadno můžete sehnat zrovna dnes za výborné peníze. Teď v akci 5 457 Kč.
Vysoká vitrína denver pravá - dub canyon/arusha
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
5 457
Popis produktu

Nábytková řada Denver je charakteristická provedením jednotlivých prvků v levé či pravé variantě. Můžete si tak v místnosti poskládat nábytek vždy jedinečným a originálním způsobem. Spojení krásných odstínů dřeva, spolu s prosklenými částmi, které můžete obohatit o LED podsvícení, vytvoří neopakovatelný dojem vašeho domova. Tento nábytek je vhodný především pro vybavení obývacích pokojů či pracoven.

 

Originální vitrína z kolekce Denver upoutá pozornost. Na první pohled evokuje luxus a eleganci. Díky této vitríně získá každý interiér neobyčejný vzhled. Unikátní skleněné police budou neobvyklým způsobem vystavovat všechny druhy dekorativních prvků, fotografií i suvenýrů. Skleněné police zde najdete rovnou tři. Lze je dodatečně zdůraznit instalací energeticky úsporného LED osvětlení, které dodá každé místnosti vytříbený charakter. Naleznete jej v souvisejících produktech níže.

 

Výrobním materiálem nábytku kolekce Denver je kvalitní lamino designově laděno do přírodních teplých odstínů ve světlém a tmavém kontrastu dekorů dub canyon a arusha. Síla lamina je 16mm. Navíc se doplňují strany a horní části 25mm lamina v barvě arusha. Úchytky kombinují plast se dřevem. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti.

 

Rozměry vysoké vitríny Denver v pravé variantě provedení jsou 50×192,5x46cm (š, v, h).

 

Veškerý další nábytek z kolekce Denver naleznete níže v souvisejících produktech.