fofr-nabytek.cz

Vitrína s osvětlením attention – bílý/dub sonoma/bílý lesk

Levný produkt Vitrína s osvětlením attention - od skvělého a známého výrobce FO jednoduše můžete získat v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu! Akční ceny od 12 629 Kč.
Vitrína s osvětlením attention - bílý/dub sonoma/bílý lesk
Ověřit dostupnost »
Značka: FO
12 629

Představujeme vám novinku na trhu – program Attention. Jde o kolekci, která je vhodná pro vybavení obývacích pokojů nebo jídelen. Svým designem se řadí mezi moderní, nadčasové sestavy, které vyniknout především ve větších prostorech. Nábytek je vyroben v odstínu bílý /dub sonoma/bílý lesk. Čelní plochy jednotlivých dílů jsou vyrobeny v kombinaci dřevotřískové desky a MDF materiálu v bílém lesku. Vnitřky vitrín, komod a úchyty jsou vyrobeny v odstínu dub sonoma. Velmi efektním prvkem jednotlivých dílů je jejich podsvícení ve spodní části. Praktické je také zaoblení hran nábytku.

 

Kolekce Attention je variabilním programem, tzn. že jednotlivé díly můžete objednávat samostatně a poskládat tak sestavu podle vašich představ. Vitrína je 2 dvéřová a uvnitř jsou dvě skleněné police. V souvisejících produktech naleznete jednotlivé díly programu Attention a jejich rozměry.

 

MDF desky – jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky. Je to plnohodnotná náhrada masivního dřeva.