fofr-nabytek.cz

Věšákový panel brenna – bílá/hnědá

Unikátní a oblíbený produkt Věšákový panel brenna - pocházející od značky SZE máte možnost nakoupit zde teď levně. Pouze nyní za 7 431 Kč.
Věšákový panel brenna - bílá/hnědá
Ověřit dostupnost »
Značka: SZE
7 431

Dřevěný masivní nábytek kolekce Brenna je vyráběn ručně, a díky tomu je každý kus nábytku jedinečný. Při zpracování je kladen velký důraz na kvalitní řemeslnou práci. Věšák je navíc povrchově upraven lakováním. Bílá vrstva má perfektní krytí i při použití ekologické barvy na vodní bázi, které je přátelská k životnímu prostředí, což tento kousek povyšuje na luxusní ekologický nábytek.  Tento věšákový panel je vyroben ze 100% z kvalitní borovice. Horní deska výrobku je vytvořena taktéž z kvalitního borovicového dřeva v přirozeném barevném odstínu. 

 

 

Jedná se o výrobek určený k dokonalému vybavení předsíně. Věšákový panel poskytuje šest háčků na zavěšení oblečení a nad nimi se tyčí police pro odložení čepic, klobouků či jiných drobných svršků. Zadní stěna úložného prostoru je tvořena deskami, což vytváří designově zajímavou plochu.

 

 

Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu, včetně háčků na oblečení, a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Vyžaduje připevnění na stěnu v závislosti na materiálu, ze kterého je stěna vyrobena. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní nábytek je pro vás to pravé.

 

 

Rozměry věšákového panelu Brenna jsou 100x120x19cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Brenna najdete níže v souvisejících produktech.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.