fofr-nabytek.cz

Úzká skříňka beta – bílá/dub wilton/šedá

Výjimečný a žádaný produkt Úzká skříňka beta - od top značky MB snadno můžete pořídit právě opravdu levně. Právě teď za cenu 3 961 Kč.
Úzká skříňka beta - bílá/dub wilton/šedá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
3 961 4 951 Kč Sleva -19%

Skříňka Beta již na první pohled upoutá spojením odstínů, které dohromady dokonale ladí. Na skříňku je použitá bílá a šedá barva, které jsou oživeny dekorem dubu wilton. Design je tak velmi moderní a nadčasový, avšak stále jednoduchý. Pokud zamýšlíte pořízení skříňky pro děti, věříme, že jejich zalíbení by měla až po dospělost. Vzhledem k neutrálním barvám se bude lehce kombinovat s dalšími prvky v pokoji.

 

Skříňka nabízí prakticky členěný úložný prostor. Po otevření dvířek objevíte tři police, které mezi sebou mají dostatečný rozestup na skladování věcí. Pod dvířky jsou tři zásuvky, ve kterých můžete skladovat dokumenty, knihy a další libovolné věci. Do úložného prostoru se dostanete pomocí kovových úchytek.

 

Materiál pro výrobu je lamino o tloušťce 16mm, mezi jehož vlastnosti patří odolnost proti krátkodobé vlhkosti a oděru. Zároveň potěší snadnou údržbou a povrch postačí přetřít vlhčeným hadříkem. Hrany jsou opatřeny ABS lištou, která plní ochrannou funkci a zvyšuje odolnost nábytku. Rozměry skříňky Beta jsou 45x40x190cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Beta najdete níže v souvisejících produktech.