fofr-nabytek.cz

Úzká policová skříň sandy – dub granson

Tento výjimečný produkt Úzká policová skříň sandy - od společnosti s dlouholetou tradicí BF máte možnost pořídit u nás nyní výhodně. Akční ceny od 7 186 Kč.
Úzká policová skříň sandy - dub granson
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
7 186

Potřebujete doma uložit oblečení dětí, osušky z koupelny či například povlečení? V tom případě je tady pro vás připravena krásná a moderní úzká policová skříň z kolekce nábytku Sandy. Skříň je v příjemném odstínu dubu granson a má v základu čtyři police. Obrovskou výhodou je možnost smontovat dvířka z pravé i z levé strany. Skříň má navíc v ceně moderní LED osvětlení. To je v barvě bílá zimní a dodá skříni punc výjimečnosti. Úzká policová skříň Sandy je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16mm. Vršky korpusu jsou ještě o 6mm silnější, mají tedy tloušťku 22mm.

 

Lamino je dnes nejpoužívanější materiál pro výrobu nábytku. Je cenově dostupný a hlavně poměrně otěruvzdorný a odolný proti krátkodobé vlhkosti. Korpus kombinované komody Sandy je chráněn ABS lištou, ta je mnohem odolnější, než papírová nažehlovací lišta. Čílka jsou vyrobena z MDF desky o síle 18mm a potaženy PVC fólií. Nožky úzké policové skříně Sandy jsou plastové bez možnosti nastavení výšky. Úzká policová skříň je součástí kolekce nábytku Sandy. Rozměry jsou 63x40x93cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sandy najdete níže v souvisejících produktech.