fofr-nabytek.cz

Tv stolek henry – dub bílý/dub šedý

Nový produkt Tv stolek henry - dub od této skvělé značky FI snadno můžete pořídit právě teď u nás napořád výhodně! Nyní za akční cenu 3 211 Kč.
Tv stolek henry - dub bílý/dub šedý
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
3 211

Design nábytku Henry je inspirován venkovským stylem, který si své příznivce našel i u zastánců moderního nábytku. Atmosféru domácnosti zařízenou nábytkem ve venkovském stylu nelze zapomenout. Kdo ji zažil, chce si alespoň pár prvků přenést i do svého obydlí. I městský domov tak může zavonět atmosférou útulnosti a tradice. Zástupcem tohoto stylu je TV stolek Henry. Na stolku je dominantním dekorem dub bílý, který je snouben s dubem šedým. Tato kombinace působí elegantním dojmem.

 

Stolek zdobí plastová úchytka, která věrně imituje kov. Úložný prostor tvoří výklopná dvířka a otevřený prostor. Do úložného prostoru můžete uložit přehrávače, herní konzole a ovladače. Stolek je vybaven průchodkami na kabeláž, které usnadňují zavedení kabelů. TV stolek je vyroben z kvalitního lamina, které vyniká snadnou údržbou a mechanickou odolností. Rám a horní deska mají tloušťku 25mm, ostatní části 16mm. Horní deska je opatřena ABS hranami. Rozměry TV stolku Henry jsou 122,5×43,5×49,5cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Henry najdete níže v souvisejících produktech.

 

Krátká videoukázka vám přiblíží TV stolek Henry.