fofr-nabytek.cz

Třídveřová skříň cody – dub světlý

Tento kvalitní a žádaný produkt Třídveřová skříň cody - dub od přední značky CLK jednoduše najdete právě dnes za výborné peníze! Produkt momentálně prodáváme za 8 677 Kč.
Třídveřová skříň cody - dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
8 677

Patříte mezi milovníky přírodního a jednoduchého nábytku? Pak by vás mohla zaujmout šatní skříň Cody, která je zhotovena v dekoru dubu světlého a velmi věrně imituje dřevo. Dekor dubu je elegantní, působí stylově a v současnosti patří mezi nejoblíbenější odstíny nábytku. Oblibu získal díky příjemnému světle hnědému odstínu a kresbě dřeva. Neutrální barva jen tak neomrzí a není složité ji kombinovat s ostatním nábytkem a doplňky.

 

Skříň nabízí úložný prostor, do kterého bez obtíží uskladníte vaše oblečení. Vnitřní prostor je prakticky členěn na dvě části. V levé části skříně naleznete šatní tyč a dvě police pro skládané oblečení, boty, ložní prádlo nebo krabice. Pravá část skříně skrývá přehledný policový prostor na uložení libovolných věcí. Do úložného prostoru se dostanete pomocí kulatých úchytek. Dveře jsou vybaveny pneumatickými brzdami pantů pro tiché a bezpečné zavírání. Záda skříně mají větrací otvory, které přispívají k lepšímu větrání uložených věcí.

 

Součástí balení je jištění k uchycení skříně ke zdi. Skříň je vyrobena z kvalitního lamina, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou. Rozměry třídveřové skříně Cody jsou 138x56x198cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Cody najdete níže v souvisejících produktech.

 

Krátká videoukázka vám přiblíží kolekci Cody.