fofr-nabytek.cz

Třídveřová skříň beta – bílá/dub wilton/šedá

Tento exkluzivní výrobek Třídveřová skříň beta - bílá/dub od populární značky MB je k dostání tady až neuvěřitelně levně! Zrovna nyní za cenu 8 102 Kč.
Třídveřová skříň beta - bílá/dub wilton/šedá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
8 102 10 128 Kč Sleva -20%

Skříň Beta již na první pohled upoutá spojením odstínů, které dohromady dokonale ladí. Na skříň je použitá bílá a šedá barva, které jsou oživeny dekorem dubu wilton. Design je tak velmi moderní a nadčasový, avšak stále jednoduchý. Pokud zamýšlíte pořízení skříně pro děti, věříme, že jejich zalíbení by měla až po dospělost. Vzhledem k neutrálním barvám se bude lehce kombinovat s dalšími prvky v pokoji.

 

Skříň nabízí prakticky členěný úložný prostor. Oblečení můžete uložit na police, do zásuvek nebo zavěsit na šatní tyč pomocí ramínek. Mezi policemi je dostatečný rozestup na skládané oblečení. Zásuvky poslouží například na uschování spodního prádla. Otevřený prostor můžete využít na vystavení dekorací. Do úložného prostoru se dostanete pomocí kovových úchytek.

 

Materiál pro výrobu je lamino o tloušťce 16mm, mezi jehož vlastnosti patří odolnost proti krátkodobé vlhkosti a oděru. Zároveň potěší snadnou údržbou a povrch postačí přetřít vlhčeným hadříkem. Hrany jsou opatřeny ABS lištou, která plní ochrannou funkci a zvyšuje odolnost nábytku. Rozměry třídveřové skříně Beta jsou 120x50x190cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Beta najdete níže v souvisejících produktech.