fofr-nabytek.cz

Třídvéřová šatní skříň rally – červená/graffiti

Kvalitní a velmi žádaný produkt Třídvéřová šatní skříň rally od výrobce s dlouholetou historií CLK jednoduše pořídíte momentálně na našich stránkách ve výhodné akci. Produkt momentálně prodáváme za 15 404 Kč.
Třídvéřová šatní skříň rally - červená/graffiti
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
15 404

Šatní skříň v originálním designu najde své uplatnění v pokoji každého malého závodníka. Pokud Vaše dítě propadlo kouzlu závodních aut, nyní mu k postýlce ve tvaru auta můžete vybavit celý pokojíček ve stylu automobilového nadšence. Můžete začít třeba skříní, představující vjezd do garáže.

 

V levéstraně skříně, kterou otevřete pomocí skládaných dveří, vás na první pohled upoutá prostorná šatníková tyč s integrovaným LED osvětlením.  Dveře jsou v této části zavěšené v pantech a zároveň vedeny na kolejničce. V půli se „zlomí“ a křídlo dveří potom nezabírá v prostoru 60cm, ale jen 30cm. Ve spodní části levé strany skříně také naleznete dvě prostorné zásuvky s tichým dojezdem. Zbývající prostor doplňují praktické police. Pravá část skříně nabízí přehlednou policovou část, kterou naleznete za klasickými pantovými dveřmi, také opatřenými pneumatickými brzdami pantů pro bezpečné zavírání.

 

Velmi zajímavé jsou i úchytky dveří, které vypadají jako kola závodního auta. Skříň je vyrobená z lamina posíleného MDF deskou. Díky tomu je skříň velmi odolná proti opotřebení, poškrábání a velkou výhodou je také snadná údržba. Povrchovou úpravu zajišťuje PVC fólie s tloušťkou 0,4 až 2 mm. Tvarované části skříně jsou z polystyrenu (PS). Z důvodu bezpečnosti doporučujeme připevnit nábytek ke zdi. Součástky k jištění jsou součástí balení.

 

Rozměry třídvéřové šatní skříně Rally jsou 120x202x57cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Rally najdete níže v souvisejících produktech.