fofr-nabytek.cz

Třídvéřová šatní skříň nebula – šedá/černá

Tento neodolatelný výrobek Třídvéřová šatní skříň nebula od spolehlivého výrobce CLK jednoduše můžete sehnat tady trvale výhodně. Aktuálně stojí u nás 16 749 Kč.
Třídvéřová šatní skříň nebula - šedá/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
16 749

Tuto šatní skříň s klasickými pantovými dveřmi v prostoru jen tak nepřehlédnete. Na první pohled vás totiž upoutá neobvyklým dekorem v šedém provedení imitující kámen. Dominantní je také přední kovový rám skříně včetně stylové přední nohy v černé barvě.

 

Levá část skříně je dostupná po otevření dveří tradičním způsobem táhnutím „k sobě“ za pomocí úchytek z efektní hnědé ekokůže, neboť jsou tato křídla dveří zavěšená v pantech. Pravá část skříně se otevírá stejným způsobem, taktéž je zde křídlo dveří zavěšené v pantech, avšak toto křídlo není zdobené koženou úchytkou, nýbrž zde nalezneme po celé výšce dveří úzký děrovaný plech ve tvaru lišty v černé barvě, za který můžeme křídlo chytnout a otevřít. Všechny použité závěsné panty mají integrované pneumatické brzdy pro tiché a bezpečné zavírání dveří.

 

Úložný prostor, který se za stylovými dveřmi skrývá, je fascinující. Kromě mnoha úložných polic v pravé straně skříně, kam pohodlně rozmístíte veškeré skládané oblečení, obsahuje skříň také na vnitřní straně pravých dveří lištu se třemi háčky na zavěšení například opasků, klíčů, klíčenek, brýlí a dalších drobností. Tuto lištu s háčky naleznete zároveň i na levých dveřích, kde je navíc zavěšená i kožená kapsička, kde můžete mít po ruce například oblíbený parfém a již se vám nestane, že byste se třeba zapomněli pro ranní spěch navonět.

 

V levé části skříně naleznete pod prostornou policí šatníkovou tyč na ramínka, ke které jsou dodávány navíc dvě poutka z hnědé ekokůže s háčkem, které působí nejen designově, ale využijete je například na zavěšení kšiltovky či kalhot. V levé dolní části skříně naleznete prostornou zásuvku s tichým dojezdem, kterou zdobí opět úchytka z kvalitní hnědé ekokůže, připevněná kovovým spojovacím materiálem. Záda skříně jsou opatřena větracími otvory pro lepší hygienické podmínky skladování. Upevnění na zeď, aby se zabránilo převrácení skříně je součástí produktu.

 

Rozměry třídvéřové šatní skříně Nebula jsou 132x62x210cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Nebula najdete níže v souvisejících produktech. Kolekci Nebula můžete libovolně kombinovat s plně kompatibilní kolekcí Gamora.