fofr-nabytek.cz

Televizní stolek rustique – béžová/hnědá patina

Tento neodolatelný kus Televizní stolek rustique - od kvalitní společnosti SZE jednoduše najdete tady teď levně. Právě nyní za skvělou cenu 28 940 Kč.
Televizní stolek rustique - béžová/hnědá patina
Ověřit dostupnost »
Značka: SZE
28 940

Pokud hledáte do svých domovů jedinečný exkluzivní nábytek, pak jste tu správně. Dřevěný nábytek z kolekce RUSTIQUE disponuje kouzelným designem s důrazem na detaily. Jedná se o ručně vyráběný nábytek na zakázku. Každý kus je tedy originál, a to činí nábytek jedinečným. Kolekce disponuje dvojitou patinou. To znamená že nábytek je ručně natřen nejprve hnědou barvou a poté opětovně béžovou barvou. Následně se povrchová barva mírně obrousí na okrajích a dalších místech. Díky tomu hrany více vyniknou a nábytek získá nádech vintage stylu. Barvy jsou ekologické, založeny na vodní bázi, které jsou přátelské k životnímu prostředí, což tento stolek povyšuje na luxusní ekologický nábytek.

 

Kvalitní masivní dřevo z borovice, z něhož je televizní stolek vyroben, zaručí tu nejvyšší možnou kvalitu. Dřevo doplňují kovové úchytky a nádherný zámecký styl, jemuž dominují ozdobné vyřezávané římsy. Díky stylovým nohám stolek neleží přímo na podlaze a zůstává tak neustále dostatečně větraný. Tento fakt oceníte také při úklidu. Pod stolkem jednoduše vytřete či zametete. Využít můžete variabilního úložného prostoru. K dispozici vám budou dvě uzavíratelné skříňky po stranách a dvě otevřené poličky uprostřed. Budete tak mít dostatek prostoru pro všechny elektrospotřebiče, filmy či hry na herní konzoli. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní selský nábytek je pro vás to pravé.

 

Další přírodní produkty naleznete společně s podobným masivním zbožím níže v souvisejících produktech. Barva uvedená ve vzorníku se může lehce lišit oproti fotografii výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu nebudeme brát zřetel.

 

Rozměry televizního stolku Rustique jsou 158x60x48cm (š, v, h).

 

Další produkty přírodní kolekce RUSTIQUE společně s podobnými masivními prvky najdete níže v souvisejících produktech.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.