fofr-nabytek.cz

Televizní stolek rasmus – bílá/šedá/dub artisan

Oblíbený výrobek Televizní stolek rasmus - bílá/šedá/dub od dodavatele s dobrým jménem MB lze koupit momentálně v naši nabídce za super peníze! Levně za cenu 4 415 Kč.
Televizní stolek rasmus - bílá/šedá/dub artisan
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
4 415
Popis produktu

Pokud plánujete vybavit dětský nebo studentský pokoj moderním a praktickým nábytkem, máme pro vás kolekci Rasmus. Už na první pohled osloví svým designem a barevnou kombinací. Díky možnosti výběru jednotlivých dílů lze pokoj seskládat podle představ. Na výrobu nábytku je použito lamino o tloušťce 16mm v kombinaci barev bílá a šedá společně s dekorem dřeva dub artisan. Hrany nábytku jsou zakončeny lištou ABS, nábytek je tak odolný vůči mechanickému poškození. Co jistě oceníte je umístění vyšších dubových nohou, díky kterým je prostor vzdušný a je lepší dostupnost při úklidu. Úchytky jsou drobné, čtvercového tvaru, ve světlé barvě. Moderní provedení v neutrálních barvách se hodí do dívčích i chlapeckých pokojů. Kolekce Rasmus nabízí televizní stolek, který nabízí vše potřebné pro umístění televize nebo jiného přehrávače. Jeho součástí jsou šuplíky a skříňka, do kterých lze uložit školní potřeby, hračky nebo jiné drobnosti.

V kombinaci s postelí, psacím stolem, komodou a dalšími prvky z této kolekce, vytvoříte krásnou a vzdušnou sestavu.

 

Zalíbila se vám kolekce Rasmus? Pokud máte rádi vzdušný a moderní styl nábytku, můžeme vám tuto kolekci jedině doporučit. Ostatní díly nábytku Rasmus naleznete v souvisejících produktech.