fofr-nabytek.cz

Televizní stolek naira – fresco/jasan

Tento neodolatelný kus Televizní stolek naira - od společnosti s úžasnou pověstí DOL získáte tady teď právě ve slevě! Za bezkonkureční cenu 4 965 Kč.
Televizní stolek naira - fresco/jasan
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
4 965
Popis produktu

Nábytek Naira je dostupný v tmavé a světlé verzi, v obou je však zastoupen dekor horského jasanu. Můžete vybírat z kombinace dekorů fresco/jasan horský a briliantově bílá/jasan horský. Obě možnosti jsou v matném provedení. Charakteristickými rysy této kolekce je bezúchytkový systém otevírání dveří i zásuvek, přičemž rukojeti jsou zde efektně nahrazeny výřezy v předních částech. Dále jsou na první pohled nepřehlédnutelné moderní vysoké nohy a ozdobné proužky v horních částech.

 

Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, a pokryté PVC dýhou, která zvyšují odolnost vůči nárazu, mechanickému poškození, udržují barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. V zásuvkách se používá kovový mechanismus, kuličková ložiska a nechybí ani plnovýsuv. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Horní plochy nábytku jsou zesílené, lamino zde nabývá síly 42mm. Jednotlivé moduly lze mezi sebou libovolně kombinovat a vytvořit si tak vlastní a jedinečné uspořádání nábytku.

 

V levé části televizního stolku Naira naleznete dvě zásuvky, do kterých bezpečně uložíte televizní ovladače či důležité dokumenty. V prostřední části umístíte do dvou polic televizní vybavení, jako set-top-box, satelit, či přehrávač disků. Otevřené výklenky mají vnitřní prostor 57,8×17,5×34,7cm (š, v, h). V zadní části nechybí otvory, kterými protáhnete elektrické kabely do sítě. Dvířka v pravé části jsou zavěšená klasicky v pantech a prostor za nimi již není nijak dělený. Nábytek stojící na nožkách podporuje přirozenou cirkulaci vzduchu v místnosti.

 

Rozměry televizního stolku Naira jsou 150×54,4x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Naira naleznete níže v souvisejících produktech.