fofr-nabytek.cz

Televizní stolek henry – dub bílý/dub šedý

Velmi žádaný produkt Televizní stolek henry - dub od společnosti s dlouholetou tradicí FI máte možnost dostat právě teď v nabídce za výborné peníze. Nyní pořídíte za super cenu 4 205 Kč.
Televizní stolek henry - dub bílý/dub šedý
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
4 205

Design nábytku Henry je inspirován venkovským stylem, který si své příznivce našel i u zastánců moderního nábytku. Atmosféru domácnosti zařízenou nábytkem ve venkovském stylu nelze zapomenout. Kdo ji zažil, chce si alespoň pár prvků přenést i do svého obydlí. I městský domov tak může zavonět atmosférou útulnosti a tradice. Zástupcem tohoto stylu je televizní stolek Henry. Na stolku je dominantním dekorem dub bílý, který je snouben s dubem šedým. Tato kombinace působí elegantním dojmem.

 

Stolek zdobí plastové úchytky, které věrně imitují kov. Úložný prostor tvoří dvoje výklopná dvířka a otevřený prostor. Do úložného prostoru můžete uložit přehrávače, herní konzole a ovladače. Stolek je vybaven průchodkami na kabeláž, které usnadňují zavedení kabelů. Televizní stolek je vyroben z kvalitního lamina, které vyniká snadnou údržbou a mechanickou odolností. Rám a horní deska mají tloušťku 25mm, ostatní části 16mm. Horní deska je opatřena ABS hranami. Rozměry televizního stolku Henry jsou 151,5×43,5×49,5cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Henry najdete níže v souvisejících produktech.

 

Krátká videoukázka vám přiblíží televizní stolek Henry.