fofr-nabytek.cz

Televizní stolek denver pravý – dub canyon/arusha

Tento kvalitní a žádaný produkt Televizní stolek denver pravý - dub od skvělé a známé značky DOL jde pořídit momentálně na webu za rozumné peníze! Nabídky již od 3 740 Kč.
Televizní stolek denver pravý - dub canyon/arusha
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
3 740
Popis produktu

Nábytková řada Denver je charakteristická provedením jednotlivých prvků v levé či pravé variantě. Můžete si tak v místnosti poskládat nábytek vždy jedinečným a originálním způsobem. Spojení krásných odstínů dřeva, spolu s prosklenými částmi, které můžete obohatit o LED podsvícení, vytvoří neopakovatelný dojem vašeho domova. Tento nábytek je vhodný především pro vybavení obývacích pokojů či pracoven.

 

Elegantní televizní stolek z dodá každému interiéru neobyčejný charakter. Jednoduše bude fungovat jako dekorativní i funkční prvek. Oproti dvěma plně výsuvným zásuvkám jsou dvě otevřené police, které vytvářejí dokonalou symetrii. V zásuvkách můžete uspořádat mnoho malých věcí a otevřené police budou dokonale vystavovat oblíbené dekorace, knihy nebo televizní příslušenství. Zásuvky s plným výsuvem a kuličkovými ložisky mají vnitřní rozměr cca 52x14x35cm, výklenky mají rozměr cca 57x19x35cm. Navíc, zkombinujete-li jej s jeho levou variantou získáte velmi zajímavé řešení i pro větší obývací pokoje.

 

Výrobním materiálem nábytku kolekce Denver je kvalitní lamino designově laděno do přírodních teplých odstínů ve světlém a tmavém kontrastu dekorů dub canyon a arusha. Síla lamina je 16mm. Navíc se doplňují strany a horní části 25mm lamina v barvě arusha. Úchytky kombinují plast se dřevem. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. V zásuvkách se používá kovový mechanismus a zadní stěny jsou sololitové desky.

 

Rozměry televizního stolku Denver v pravé variantě provedení jsou 120×50,5x46cm (š, v, h).

 

Veškerý další nábytek z kolekce Denver naleznete níže v souvisejících produktech.