fofr-nabytek.cz

Televizní stěna eman – dub šedý/eben

Tento diskontní výrobek Televizní stěna eman - od kvalitní značky FI je k dostání tady teď právě v akci. Nyní lze objednat jen za 7 144 Kč.
Televizní stěna eman - dub šedý/eben
Ověřit dostupnost »
Značka: FI
7 144

Televizní stěna nebo také regál Eman se pyšní jednoduchým, ale přesto praktickým provedením. Jde v podstatě o komplet skříně, polic, regálu a spodních skříněk. Tato stěna je určena převážně do obývacího pokoje, ale své místo může nalézt také ve studentském pokoji. Nábytek je vyrobený z lamina v dekoru dřeva dub šedý/eben. Úchytky jsou podlouhé, v tmavém provedení. Pro umístění televize (max. 50″) je otevřený prostor dostatečný. Na bočních stranách stěny je otevřený a uzavřený policový regál, který je propojený horní policí. Ve spodní části jsou dvě výklopné skříňky, mezi kterými je otevřený prostor s policí a otvory pro kabely. Tento prostor je vhodný na umístění audio/video přehrávačů nebo jiných tv doplňků.

Tuto tv stěnu můžete doplnit o praktickou šatní skříň stejného dekoru, kterou naleznete v souvisejících produktech společně s druhým odstínem nábytku Eman.