fofr-nabytek.cz

Taburet ava jim – výběr potahu a noh

Tento skvělý kus Taburet ava jim - výběr od dodavatele s dobrým jménem DRE máte možnost dostat v naší aktuální nabídce za nejnižší cenu. Výhodně za 3 082 Kč.
Taburet ava jim - výběr potahu a noh
Ověřit dostupnost »
Značka: DRE
3 082

Jistě to znáte, po náročném dni je více než žádoucí pohodlně se usadit a relaxovat. Takzvaně vypnout a užít si chvilku jen pro sebe. Takové usazení do křesla či sedačky je sice příjemné, ale pokud si pořídíte ke křeslu ještě taburet, teprve potom zjistíte, o co jste se celou dobu ochuzovali. Taburet totiž dodá lenošení úplně nový rozměr, vaše mysl se zklidní a vaše nohy vám budou děkovat. Navíc můžete vybírat z desítek čalounění v různé barevnosti i typu tkaniny, vyladíte si tedy taburet přesně na míru, podle svých preferencí. Rovněž můžete vybírat odstín 13,5cm vysokých masivních bukových nožek ze 7 dostupných dekorů. Taburet se tedy skládá ze dvou částí: čalouněné části a masivních bukových nožiček. Taburet se tvořen bukovým rámem, DTD, PUR pěnou, rounem a nábytkovou látkou. Výška taburetu je 45,5cm i s nožičkami.

 

Rozměry taburetu AVA Jim jsou 45,5x53x45cm (v, š, h)

 

Další prvky kolekce AVA Jim naleznete v souvisejících produktech níže.

 

Z důvodů výroby taburetu na zakázku (výběr potahové látky, výběr odstínu nožek), jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 1000 – 2000 Kč dle hodnoty taburetu. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky max. do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.