fofr-nabytek.cz

Šuplíková komoda rea sisa 3 – bílá

Designový produkt Šuplíková komoda rea sisa 3 od společnosti DRE jednoduše seženete již dnes za extra cenu! K sehnání zrovna v akci za 4 161 Kč.
Šuplíková komoda rea sisa 3 - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: DRE
4 161 4 380 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Nábytek z programu Rea je vhodný do ložnic, obýváků, pracoven dětských a studentských pokojů. Nábytek je vyroben z kvalitní laminované dřevotřískové desky a je dostupný v několika odstínech. Díky variabilitě programu Rea můžete zkombinovat jednotlivé díly podle vašich představ a vytvořit tak nábytkovou sestavu na míru.

 

Komoda Rea Sisa 3 v bílém odstínu je vyrobená z 16 mm desky s ABS hranou 0,5mm. Komoda vhodná do ložnice, obývacího i studentského pokoje se skládá ze 4 šuplíků a stojí na stříbrných plastových nožičkách, které mají výšku 2 cm. Rozteč úchytky je 96 mm. Díry na úchytky jsou pouze předznačené z opačné strany, a to pro případ, že byste si chtěli přichytit vlastní úchytku. Komoda je dostupná v rozměrech 94x80x42 cm (v, š, h). Obdobné komody naleznete v kategorii komody se šuplíky.

 

Program Rea nabízí hned několik variant komod, které spolu s dalšími prvky z programu REA najdete v souvisejících produktech níže.