fofr-nabytek.cz

Studentský psací stůl pure – bílá

Tento žádaný výrobek Studentský psací stůl pure od kvalitního výrobce CLK snadno seženete aktuálně na našich stránkách za nejnižší cenu! Produkt koupíte teď u nás za 2 785 Kč.
Studentský psací stůl pure - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
2 785 4 642 Kč Sleva -40%

Moderní studentský psací stůl se stane pravděpodobně nejpoužívanějším prvkem nábytku v místnosti. Do interiéru vnese příjemnou a zároveň komfortní pracovní atmosféru. Stůl disponuje pevnými kovovými nohy, které jsou stejně jako pracovní deska v bílém elegantním provedení. Stůl je vhodný jak do chlapeckého, tak i do dívčího pokoje. Široká pracovní plocha poskytne každému studentovi pevný základ k dosažení nejlepších studijních výsledků ve škole. Stůl disponuje také jednoduchou údržbou a vysokou otěruvzdorností díky laminu, jakožto hlavnímu použitému materiálu.

 

Výška studentského stolu je navržena tak, aby vyhovovala kritériím dětem školního věku i dospívajícím jedincům. Nemusíte se tak bát, že vám dítě stůl za pár let tzv. přeroste a vy budete muset shánět stůl nový. Každý student také ocení zakomponovanou přihrádku po celé délce stolu, kam si může pohodlně odkládat například psací potřeby bez toho, aniž by mu neustále padaly ze stolu. O to se postarají praktické zarážky po stranách. Stůl je dodáván v demontu.

 

Rozměry studentského psacího stolu Pure jsou 130×75,5x70cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Pure naleznete níže v souvisejících produktech.