fofr-nabytek.cz

Studentský pokoj ii barney – dub/šedá/bílá

Tento designový kousek Studentský pokoj ii barney pocházející od značky MB získáte právě teď u nás skutečně levně. Nabídky již od 29 337 Kč.
Studentský pokoj ii barney - dub/šedá/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
29 337 36 671 Kč Sleva -19%

Kolekce nábytku Barney se vyznačuje moderním designem s dominujícím dekorem dubu biscuit, doplňující bílou barvou a imitací šedého kamene. Tato kombinace zajistí v každém studentském pokoji příjemnou atmosféru domova. Se studentským pokojem II Barney vybavíte kompletně celý pokoj najednou. Sestava obsahuje vše potřebné od postele přes psací stůl až po šatní skříň. Nábytek je vyroben z lamina a je dodáván v demontu.

 

Psací stůl Barney je základem studentského pokoje. Disponuje dostatečnou pracovní plochou a úložným prostorem. Pod pracovní deskou najdeme otevřenou širokou polici. V levé části stolu najdeme ještě pojízdnou zásuvku a uzavíratelnou skříňku.

 

Závěsná police a police na stěnu Barney jsou skvělým doplňkem nejen do studentského či dětského pokoje. Na poličku můžete umístit například fotografie, dekorační předměty či rostliny.

 

Studentská knihovna by měla být v každém studentském pokoji. Uschovat zde však můžete i jiné předměty než knihy, jako jsou například hračky, deskové hry či oblečení. A to díky čtyřem uzavřeným skříňkám, jimiž knihovna disponuje.

 

Kombinovaná skříň Barney nabízí uživatelům vysokou variabilitu, co se týče úložného a odkládacího prostoru. Snadnou údržbu a vysokou odolnost nábytku určitě ocení každý rodič. Čtyři nízké nohy nenaruší design skříně a zároveň ji ochrání před vlhkostí.

 

Studentská šatní skříň Barney pojme komfortně veškeré oblečení. Skříň disponuje celkem čtyřmi policemi, šatníkovou tyčí a dvěma pojízdnými širokými zásuvkami. Díky tomu působí skříň všestranným dojmem a své místo zde najde opravdu každý předmět. Jemný design doplňují stylová madla a úchytky, které zajistí komfortní úchop.

 

Kombinovaná komoda Barney disponuje dvěma širokými objemnými pojízdnými zásuvkami. Dále uzavřenou a otevřenou policí, kam mimo jiné můžete umístit i dekoraci či menší rostlinu. Čtyři pevné nohy zajištují vzdušnost nábytku, který díky nim neleží přímo na podlaze.

 

Dětská postel 90x200cm Barney disponuje vestavěným úložným prostorem. Ten se skládá ze dvou širokých výsuvných zásuvek s vnitřním rozdělením a dvou otevřených polic. To však není vše. Čelo postele totiž jednoduše vyklopíte a tím vám vznikne další úložný prostor vhodný například k uložení polštářů či dek. Rovná plocha na vrcholu čela tvoří praktickou poličku, kam můžete položit třeba budík nebo lampičku na čtení. Součástí balení je rošt, nikoliv matrace. Tu je potřeba dokoupit zvlášť. Vhodné kousky naleznete třeba níže v souvisejících produktech. Šuplíky je možno nainstalovat z obou stran, tudíž si můžete sami zvolit, zda chcete pravé či levé provedení. Případně si postupem času jednoduše zásuvky přesunout na druhou stranu a postel otočit dle potřeby.

 

Studentský pokoj II Barney se skládá z těchto prvků:

Studentská knihovna Barney – 60x182x40cm (š, v, h)
Psací stůl Barney – 125x76x55cm (š, v, h)
Studentská šatní skříň Barney – 90x182x50cm (š, v, h)
Závěsná police Barney – 120x30x25cm (š, v, h)
Dětská postel 90x200cm Barney – 94x85x228cm (š, v, h)
Police na stěnu Barney – 120x30x25cm (š, v, h)
Kombinovaná skříň Barney – 60x182x40cm (š, v, h)
Kombinovaná komoda Barney – 120x42x50cm (š, v, h)