fofr-nabytek.cz

Studentský pokoj dylan iii – bílá/dub světlý

Oblíbený a kvalitní výrobek Studentský pokoj dylan iii - od společnosti CLK snadno naleznete aktuálně na webu levně. Cena od 18 216 Kč.
Studentský pokoj dylan iii - bílá/dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
18 216

Studentská postel s čalouněným čelem Dylan nabídne uživatelům tu nejvyšší úroveň pohodlí. Díky dostačující velikosti spací plochy o rozměrech 100x200cm bude každý student vstávat do školy dokonale odpočatý a plný energie. Díky zapracovaným zásuvkám přímo v konstrukci postele bude mít školák vždy dostatek energie nejen pro sebe, ale i pro svého kapesního parťáka. Mobilní telefon si zde snadno zapojí a nabije pomocí běžného USB kabelu. K dispozici jsou celkem 2 vstupy. Sourozenci se tak vyhnou zbytečné hádce o to, kdo si nabije telefon či tablet první. K posteli je možno dokoupit přistýlku vhodnou k občasnému přespání kamaráda či kamarádky. A to jak bez, tak i s úložným prostorem. Obě varianty naleznete níže v souvisejících produktech. Pohodlí při sezení na posteli poté zaručí kvalitně zpracované čalouněné čelo, které doplňuje již tak elegantní design výrobku. Kombinace bílé barvy a dekoru dubového dřeva zajistí kompaktnost s každou místností. Součástí balení je kvalitní perforovaný deskový rošt na zpevněném kovovém rámu. Matraci je nutno dokoupit zvlášť ve velikosti 100x200cm. Doporučené vhodné kusy naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Na noční stolek Dylan si můžete odložit třeba rozečtenou knihu, mobilní telefon, hodinky nebo brýle. Kromě odkládací plochy disponuje noční stolek také vnitřním úložným prostorem, který je řešený dvěma praktickými výsuvnými zásuvkami. Produkt tak ocení i náročnější uživatelé. Design nočního stolku se nese v duchu elegance a čistosti. Prakticky řešené jsou i úchytky zásuvek, na kterých nalezneme jemné vybroušení pro pohodlnější úchop. Na spodní straně se nachází malé podložky, aby stolek neležel přímo na podlaze. Hlavním použitým materiálem jsou kvalitní laminové desky.

 

Studentský stůl Dylan zaujme nejen svým kvalitním provedením z pevného lamina, ale i moderním univerzálním designem, který skvěle padne do každého dívčího i chlapeckého pokoje. Velká pracovní plocha zaručí maximální soustředění a komfort pro každou činnost. Výška studentského stolu je navržena tak, aby vyhovovala kritériím dětem školního věku i dospívajícím jedincům. Nemusíte se tak bát, že vám dítě stůl za pár let tzv. přeroste a vy budete muset shánět stůl nový. Každý student ocení zakomponovanou přihrádku po celé délce stolu, kam si bude moci pohodlně odkládat například psací potřeby bez toho, aniž by mu neustále padaly ze stolu. O to se postarají praktické zarážky po stranách.

 

I v dnešní době počítačů, mobilů a tabletů stále každý student ocení fyzickou nástěnku ve svém pokoji, kam si může umístit různé poznámky, fotografie či školní rozvrh tak, aby měl vše neustále před sebou na očích. Veškeré předměty zvládne na nástěnce snadno upevnit za pomoci magnetů. Se závěsnou nástěnkou Dylan navíc získá i odkládací prostor v podobě dvou poliček, kde své místo najdou například psací potřeby, poznámkový blok či klíče.

 

Velmi praktický nástěnný regál Dylan ušetří v každém studentském pokoji pořádný kus místa. Zejména v menších interiérech tuto vlastnost náležitě oceníte. Regál je vyroben z kvalitních materiálů v čele s pevným laminem. Úložný prostor je řešen čtyřmi stejnými otevřenými čtvercovými výklenky, kam si můžete uložit například knihy, psací potřeby, fotografie či dekorační předměty. Vše budete mít vždy ihned po ruce. Nábytek je navržen v duchu jemného čistého designu v kombinaci bílé barvy a dekoru dubového dřeva. Záleží na vás, zda regál ke zdi připevníte svisle či horizontálně.

 

Studentský pokoj Dylan III se skládá z těchto prvků:

Studentská postel s čalouněným čelem 100x200cm Dylan – 109x115x211cm (š, v, h)
Noční stolek Dylan – 48x50x41cm (š, v, h)
Studentský stůl Dylan – 130x76x71cm (š, v, h)
Závěsná police s nástěnkou Dylan – jsou 120x40x14cm (š, v, h)
Nástěnný regál Dylan – 120x33x27cm (š, v, h)