fofr-nabytek.cz

Studentský pokoj cody – dub světlý

Často hledaný výrobek Studentský pokoj cody - dub značky CLK můžete koupit momentálně na webu skutečně levně. Ve skvělé akci za 25 292 Kč.
Studentský pokoj cody - dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
25 292

Patříte mezi milovníky přírodního a jednoduchého nábytku? Pak by vás mohl zaujmout nábytek v pokoji Cody, který je zhotoven v dekoru dubu světlého a velmi věrně imituje dřevo. Dekor dubu je elegantní, působí stylově a v současnosti patří mezi nejoblíbenější odstíny nábytku. Oblibu získal díky příjemnému světle hnědému odstínu a kresbě dřeva. Neutrální barva jen tak neomrzí a není složité ji kombinovat s ostatním nábytkem a doplňky.

 

Dominantním prvkem v pokoji je postel, jejíž součástí je oboustranný polštář, který můžete snadno vyměnit. Jedna strana polštáře je hnědá a druhá zelená. Polštář poslouží k pohodlnému opření při čtení nebo sledování televize. Ložná plocha lůžka je 120x200cm. V ceně postele je kvalitní deskový rošt na zpevněném kovovém rámu se čtyřmi otvory pro dostatečné větrání. Matrace však není zahrnutá v ceně. V případě zájmu můžete vybrat matraci z našeho sortimentu. Vedle postele oceníte noční stolek se dvěma praktickými zásuvkami.

 

Psací stůl poskytne velkou pracovní desku, pod kterou se nachází členěná zásuvka na ukládání věcí. Na levé i pravé straně stolu jsou háčky, na které je možné zavěsit batoh nebo tašku. Stůl je také vybaven kabelovou průchodkou. Hlavní úložný prostor tvoří skříň, jejíž vnitřní prostor je prakticky členěn na dvě části. V levé části skříně naleznete šatní tyč s LED osvětlením a dvě police pro skládané oblečení, boty, ložní prádlo nebo krabice. Integrované osvětlení oceníte především ve večerních hodinách, kdy nebude potřeba rozsvěcet celý pokoj za účelem použití skříně. Pravá část skříně skrývá přehledný policový prostor. Dveře jsou vybaveny pneumatickými brzdami pantů pro tiché a bezpečné zavírání. Obě prostřední dveře disponují zrcadly z vnější strany, které využijete nejen pro kontrolu vzhledu, ale také poslouží k optickému zvětšení místnosti.

 

Nábytek je vyroben z kvalitního lamina, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou.

 

Studentský pokoj Cody se skládá z těchto prvků:

Studentská postel s polštářem Cody 100x200cm – 129x209x106cm (š, h, v)
Zásuvkový noční stolek Cody – 49x42x46cm (š, h, v)
Psací stůl Cody – 110x62x75cm (š, h, v)
Čtyřdveřová skříň se zrcadly Cody – 183x56x210cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Cody najdete níže v souvisejících produktech.

 

Krátká videoukázka vám přiblíží kolekci Cody.