fofr-nabytek.cz

Studentská pracovna dylan v – bílá/dub světlý

Výjimečný produkt Studentská pracovna dylan v - od top výrobce CLK snadno získáte momentálně na webu se slevou. Produkt koupíte teď u nás za 12 399 Kč.
Studentská pracovna dylan v - bílá/dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
12 399

Studentský stůl Dylan zaujme nejen svým kvalitním provedením s použitím pevného lamina, ale i moderním univerzálním designem, který skvěle padne do každého dívčího i chlapeckého pokoje. Velká pracovní plocha zaručí maximální soustředění a komfort pro každou činnost. Výška studentského stolu je navržena tak, aby vyhovovala kritériím dětem školního věku i dospívajícím jedincům. Nemusíte se tak bát, že vám dítě stůl za pár let tzv. přeroste a vy budete muset shánět stůl nový. Každý student ocení zakomponovanou přihrádku po celé délce stolu, kam si bude moci pohodlně odkládat například psací potřeby bez toho, aniž by mu neustále padaly ze stolu. O to se postarají praktické zarážky po stranách.

 

Kombinované knihovny Dylan dodají vašemu pokoji ten správný řád. Knihy můžete navíc doplnit například o dekorační předměty, fotografie či rostlinky. Vyjímat se budou celkem v 16 otevřených výklencích s pozadím dekoru dřeva. Spodní část knihoven je tvořena výklopnými skříňkami, kam můžete uložit například hračky, deskové hry či oblečení. Jemný design v odstínech bílé barvy a dekoru dubového dřeva je doprovázen kvalitním zpracováním výrobce. Hlavním použitým materiálem jsou kvalitní laminové desky.

 

Studentská pracovna Dylan V se skládá z těchto prvků:

Studentský stůl Dylan – 130x76x71cm (š, v, h)
2x Kombinovaná knihovna Dylan – 71x182x35cm (š, v, h)