fofr-nabytek.cz

Studentská pracovna dylan iv – bílá/dub světlý

Kvalitní výrobek Studentská pracovna dylan iv - pocházející od značky CLK je k dostání u nás právě za outletovou cenu! Teď za akční cenu 11 559 Kč.
Studentská pracovna dylan iv - bílá/dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
11 559

Studentský stůl Dylan zaujme nejen svým kvalitním provedením z pevných laminových desek, ale i moderním univerzálním designem, který skvěle padne do každého dívčího i chlapeckého pokoje. Velká pracovní plocha zaručí maximální soustředění a komfort pro každou činnost. Výška studentského stolu je navržena tak, aby vyhovovala kritériím dětem školního věku i dospívajícím jedincům. Nemusíte se tak bát, že vám dítě stůl za pár let tzv. přeroste a vy budete muset shánět stůl nový. Každý student ocení zakomponovanou přihrádku po celé délce stolu, kam si bude moci pohodlně odkládat například psací potřeby bez toho, aniž by mu neustále padaly ze stolu. O to se postarají praktické zarážky po stranách.

 

I v dnešní době počítačů, mobilů a tabletů stále každý student ocení fyzickou nástěnku, kam si může umístit různé poznámky, fotografie či školní rozvrh tak, aby měl vše neustále na očích. Veškeré předměty zvládne na nástěnce snadno upevnit za pomoci magnetů. Se závěsnou policí s nástěnkou Dylan navíc získá i odkládací prostor v podobě dvou poliček, kde své místo najdou například psací potřeby, poznámkový blok či klíče.

 

Kombinovaná knihovna Dylan dodá vašemu pokoji ten správný řád. Knihy můžete navíc doplnit například o dekorační předměty, fotografie či rostlinky. Vyjímat se budou celkem v 16 otevřených výklencích s pozadím dubového dřeva. Spodní část knihovny je tvořena výklopnými skříňkami, kam můžete uložit například hračky, deskové hry či oblečení. Jemný design v odstínech bílé barvy a dekoru dubového dřeva je doprovázeno kvalitním zpracováním výrobce. Hlavním použitým materiálem je lamino.

 

Velmi praktický nástěnný regál Dylan ušetří v každém studentském pokoji pořádný kus místa. Zejména v menších interiérech tuto vlastnost náležitě oceníte. Regál je vyroben z kvalitních materiálů v čele s pevným laminem. Úložný prostor je řešen čtyřmi stejnými otevřenými čtvercovými výklenky, kam si můžete uložit například knihy, psací potřeby, fotografie či dekorační předměty. Vše budete mít vždy ihned po ruce. Nábytek je navržen v duchu jemného čistého designu v kombinaci bílé barvy a dekoru dubového dřeva. Záleží na vás, zda regál ke zdi připevníte svisle či horizontálně.

 

Studentská pracovna Dylan IV se skládá z těchto prvků:

Studentský stůl Dylan – 130x76x71cm (š, v, h)
Závěsná police s nástěnkou Dylan – 120x40x14cm (š, v, h)
Kombinovaná knihovna Dylan – 71x182x35cm (š, v, h)
Nástěnný regál Dylan – 120x33x27cm (š, v, h)