fofr-nabytek.cz

Studentská postel s čalouněným čelem 120x200cm dylan – bílá/dub světlý

Povedený produkt Studentská postel s čalouněným čelem 120x200cm od kvalitního výrobce CLK najdete právě teď za parádní cenu. Na našich stránkách za 8 337 Kč.
Studentská postel s čalouněným čelem 120x200cm dylan - bílá/dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
8 337

Studentská postel s čalouněným čelem Dylan nabídne uživatelům tu nejvyšší úroveň pohodlí. Díky nadstandardní velikosti spací plochy o rozměrech 120x200cm bude každý student vstávat do školy dokonale odpočatý a plný energie. Díky věstavěným zásuvkám přímo v konstrukci postele bude mít školák vždy dostatek energie nejen pro sebe, ale i pro svého kapesního parťáka. Mobilní telefon si zde snadno zapojí a nabije pomocí běžného USB kabelu. K dispozici jsou celkem 2 vstupy. Sourozenci se tak vyhnou zbytečné hádce o to, kdo si nabije telefon či tablet první. K posteli je možno dokoupit přistýlku vhodnou k občasnému přespání kamaráda či kamarádky. A to jak bez, tak i s úložným prostorem. Obě varianty naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Pohodlí při sezení na posteli poté zaručí kvalitně zpracované čalouněné čelo, které doplňuje již tak elegantní design výrobku. Kombinace bílé barvy a dekoru dubového dřeva zajistí kompaktnost s každou místností. Postel je vhodná jak pro chlapce, tak pro dívky. Součástí balení je kvalitní perforovaný deskový rošt na zpevněném kovovém rámu. Matraci je nutno dokoupit zvlášť ve velikosti 120x200cm. Doporučené vhodné kusy naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Rozměry studentské postele s čalouněným čelem 120x200cm Dylan jsou 129x115x211cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Dylan naleznete níže v souvisejících produktech.