fofr-nabytek.cz

Studentská postel 120x200cm s úložným prostorem dylan – bílá/dub

Levný kousek Studentská postel 120x200cm s úložným prostorem dylan - od dodavatele kvalitních produktů CLK snadno najdete bezpečně online za nejnižší cenu. Výhodně za cenu 11 851 Kč.
Studentská postel 120x200cm s úložným prostorem dylan - bílá/dub
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
11 851 13 942 Kč Sleva -14%
Popis produktu

Studentská postel s úložným prostorem Dylan nabídne uživatelům tu nejvyšší úroveň pohodlí. Díky nadstandardní velikosti spací plochy o rozměrech 120x200cm bude každý student vstávat do školy dokonale odpočatý a plný energie. Díky vestavěným zásuvkám přímo v konstrukci postele bude mít školák vždy dostatek energie nejen pro sebe, ale i pro svého kapesního parťáka. Mobilní telefon si zde snadno zapojí a nabije pomocí běžného USB kabelu. K dispozici jsou celkem 2 vstupy. Sourozenci se tak vyhnou zbytečné hádce o to, kdo si nabije telefon či tablet první. Postel disponuje rovněž úložným prostorem, který je řešen vyklápěcím systémem vrchní části. Zajisté oceníte také fakt, že konstrukce leží podepřená na dvou nohách a spodní část postele tak zůstává neustále větraná.

 

Pohodlí při sezení na posteli poté zaručí kvalitně zpracované čalouněné čelo, které doplňuje již tak elegantní design výrobku. Kombinace bílé barvy a dekoru dubového dřeva zajistí kompaktnost s každou místností. Postel je vhodná jak pro chlapce, tak pro dívku. Součástí balení je kvalitní deskový rošt na zpevněném kovovém rámu. Matraci je nutno dokoupit zvlášť ve velikosti 120x200cm. Doporučené vhodné kousky naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Rozměry studentské postele 120x200cm s úložným prostorem jsou 129x119x211cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Dylan naleznete níže v souvisejících produktech.